MenuClose

Usmrcení

Bezplatně poradíme, jaké máte nároky při úmrtí příbuzného při nehodě a jak je vymáhat nebo Vás naši právníci rovnou zastoupí při jejich vymáhání. Odměna je určena podílem na vymoženém odškodnění a obvykle se pohybuje do 20%. Její přesná výše Vám bude navrhnuta po sdělení bližších okolností případu. Vymáhat je lze z nehod až 4 roky zpětně.

Jedná o vysoce soukromou, důvěrnou a citlivou problematiku, proto Vám nabízíme možnost projednání případu při osobní schůzce, kterou si s námi můžete domluvit na telefonním čísle 731 140 140. Nově možnost zálohy až 50.000,- Kč na budoucí odškodnění. Více zde.

Jak funguje spolupráce


  • Zavolejte nám pro osobní schůzku nebo popište stručně Váš případ ve formuláři či mailem

  • My a advokáti jej posoudíme a doporučíme další postup

  • ​​Po poradě s Vámi oceníme nároky pozůstalých 

  • ​​Požádáme pojišťovnu i viníka o odškodnění a vedeme za Vás veškerá jednání

  • ​Pokud nezaplatí, vymáháme s Vaším souhlasem soudně

  • Až po vyplacení odškodnění strhneme provizi, kterou si na začátku domluvíme

  • Když nic nevymůžeme, nic za naše služby ani za služby našich advokátů neplatíte

Kontaktujte nás

Věděli jste že...

Odškodnění pozůstalých – příbuzní zemřelého mají nárok na částku plně vyvažující ztrátu blízkého člověka. Částky se liší podle blízkosti vztahu a rámcově se můžou pohybovat od 150.000,- Kč (dospělí sourozenci, kteří se vůbec nestýkají) až k 1.500.000,- Kč (ztráta jediného příbuzného, se kterým pozůstalý žil ve společné domácnosti).

Renta – pozůstalé děti mají nárok na rentu do skončení školní docházky. Na tu mají nárok i jiné osoby, kterým zemřelý měl poskytovat výživu

Peníze od viníka – nad rámec toho, co dostanete od pojišťovny z povinného ručení, Vám může další peníze vyplatit i přímo viník. Pomůže mu to v trestním řízení.

Trestní řízení – o Vašich nárocích nemusí rozhodovat jen pojišťovna, ale přiznat je může i soud, který rozhoduje o vině a trestu pro viníka nehody.

20.000,- Kč – jsou obvyklé náklady na pohřeb, které hradí pojišťovna.

Kontaktujte nás