MenuClose

Bolestné

28/3/19

Napadení seniorky psem

Napadl Vás pes a způsobil Vám zranění? Pak jeho majitel odpovídá za způsobenou újmu. Stejně jako v tomto příběhu inspirovaném případem našeho klienta, který vyšel v dnešním Deníku Zdraví.

Více zde

8/3/19

Hodnota bodu bolestného v roce 2019

Pro rok 2019 se opět zvýšila hodnotu bodu pro určení výše bolestného a činí 318,85 Kč za bod. Jak tedy při výpočtu bolestného postupovat?

Více zde

9/8/18

Příběh klientky - popálení v letadle

Darima se posadila v letadle a najednou ji začalo něco pálit na stehně. Utrpěla popáleniny třetího stupně. Pustili jsme se za ni do boje o odškodnění. Na celý příběh se můžete podívat v reportáži.

Více zde

13/10/17

Fenomén vybržďování a jeho důsledky

Kdo odpovídá za způsobenou škodu, když do vybržďovaného auta někdo nabourá zezadu? Ten, kdo vybržďuje nebo ten, kdo do vybržděného auta narazil?

Více zde

4/10/17

Nároky z nehody při úmrtí viníka

Řidič zabil při nehodě ženu v protijedoucím autě, dvě děti zranil a sám na následky nehody zemřel. Jaké nároky vznikají zraněným dětem a pozůstalému manželovi a jak postupovat při jejich uplatňování?

Více zde

21/4/16

Odškodnění profesionálních vojáků za úrazy

I vojáci mají nárok na odškodnění za úraz, který utrpěli během služby nebo v souvislosti s ní

Více zde

20/1/16

Odškodnění za úrazy na chodnících

Víte, co dělat, abyste dosáhli na odškodnění za úraz na namrzlém chodníku? Přečtěte si naše rady a tipy.

Více zde

7/1/16

Hodnota bodu bolestného

Odškodnění za bolesti způsobené úrazem při nehodě se zvýšilo. Nyní dostanete za stejné zranění dvakrát více než dříve. Čtěte dále a poradíme Vám, jak postupovat.

Více zde