MenuClose

Škoda z havarijního pojištění

Bezplatně poradíme, jaké máte nároky z havarijního pojištění při poškození nebo odcizení vozidla a jak je vymáhat. Naši právníci Vás mohou rovnou zastoupit při jednání s pojišťovnou. Odměna je určena podílem na vymoženém odškodnění a obvykle nepřekračuje 25%. Pomůžeme vymáhat nároky až 4 roky zpětně.

Jak funguje spolupráce


  • Popište nám stručně Váš případ ve formuláři nebo mailem.

  • My a advokáti jej posoudíme a doporučíme další postup.

  • Požádáme pojišťovnu o doplatek odškodnění.

  • Pokud nezaplatí, vymáháme s Vaším souhlasem soudně.

  • Až po vyplacení odškodnění strhneme provizi, kterou si na začátku domluvíme.

  • Když nic nevymůžeme, nic za naše služby ani za služby našich advokátů neplatíte.

Kontaktujte nás

Věděli jste že...

Odcizené vozidlo – pojišťovny často zamítají plnění z havarijního pojištění za odcizená vozidla, pokud následně zjistí manipulaci s VIN kódem. Ta hrozí zejména u aut z dovozu.

Nepravdivá odpověď na dotazy pojišťovny – pojišťovny často zmítají plnění z havarijního pojištění za vozidla, která byla v minulosti vážně havarována, ale Vy uvedete při sjednání pojištění, že vozidlo nebylo v minulosti poškozeno.

Neproplacená faktura z autorizovaného servisu – velmi často je v pojistných podmínkách uvedeno, že pojišťovna hradí opravu jen do výše ceny neoriginálních dílů a do obvyklé sazby práce servisů. Za obvyklou pak často považuje sazby neznačkových servisů.

Nehoda se dle pojišťovny nestala – stačí drobná nesrovnalost v popisu průběhu nehody nebo konečného postavení vozidel po střetu a pojišťovna vyhodnotí, že nehoda se nemohla stát tak, jak účastníci uvádějí. Pokud ale nehoda skutečně proběhla, není třeba se bát soudního sporu s pojišťovnou.

Kontaktujte nás