MenuClose

Novinky

13/1/16

200.000,- Kč za zapomenutý dren

Nemocnice nepostupovala správně, když při operaci zapomněla v těle pacienta dren, který mu pak 6 let působil zdravotní obtíže.

Více zde

7/1/16

Hodnota bodu bolestného

Odškodnění za bolesti způsobené úrazem při nehodě se zvýšilo. Nyní dostanete za stejné zranění dvakrát více než dříve. Čtěte dále a poradíme Vám, jak postupovat.

Více zde

7/1/16

Odškodnění pozůstalých

Nový občanský zákoník zrušil paušální částky odškodnění za smrt příbuzného při nehodě. Pozůstalí tedy neví, jakou částku mají po pojišťovně požadovat. Čtěte dále a poradíme Vám.

Více zde

7/1/16

zpoždění letu pro technickou závadu

Aerolinky často zamítají nárok na odškodnění za zpoždění letu kvůli technické závadě na letadle. I tehdy však obvykle nárok na odškodnění vzniká.

Více zde

7/1/16

výměna čelního skla z povinného ručení

Kamínek odlétl od jiného auta a rozbil Vám čelní sklo. Pojišťovna viníka Vám výměnu skla z jeho povinného ručení odmítla proplatit. Postupovala správně?

Více zde

7/1/16

Postih za letní pneu v zimě

Pokud způsobíte nehodu v zimě na letních pneu, může po Vás chtít pojišťovna zaplatit peníze vyplacené poškozeným jen výjimečně.

Více zde

28/12/15

Šťastný vstup do nového roku

Rádi bychom Vám touto cestou popřáli šťastný vstup do roku 2016, nízké pojistné, dlouhé období bez úrazů či soudních sporů a jen v tom nejhorším případě tučné odškodnění.

Více zde

28/12/15

Nové webové stránky

Aby byla Vaše návštěva Vašeho webu příjemnější, aby byla Vaše orientace snadnější a abyste měli snadný přístup k informacím. Tak přesně to je důvod proč jsme pro Vás aktualizovali vzhled i funkčnost naší webové prezentace.

Více zde
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6